O nás

Bjørka | All Things Cozy

Celý život cestujeme: na východ, západ, sever i jih, do měst i do přírody, za dovolenou i za prací. Viděli jsme krásu Norska, Švédska, Dánska nebo třeba Nizozemska – krásou myslíme přírodu, lidi, kulturu, jídlo, architekturu a mnoho dalšího, co nás dokázalo chytit za srdce a nepustit. Po několika letech přemýšlení a plánování ožil koncept značky Bjørka: chceme představit esenci toho, co nám učarovalo, i všem ostatním, a to prostřednictvím produktů reprezentujích kousek destinace, ze které pocházejí.

Bjørka /ˈbjœr.kɑ/ znamená norsky bříza a symbolizuje náš e-shopový koncept, značku, komunikaci se zákazníky i dodavateli i produkty, které do Česka dovážíme.

Bjørka jsou svíčky, teplo, horká čokoláda, domácí večeře, vůně, vlněné ponožky, ručně vyrobené keramické hrnečky, dýně, sauna, večerní wellness a všechny další malé radosti, které dělají útulno a úsměvy. Jsou to produkty od malých výrobců a značek, kteří do jejich vývoje, výroby a třeba i obalů dávají své srdce, stejně jako ho dáváme my do jejich prezentace. Nepředstavili bychom vám nic, co jsme předem sami nevyzkoušeli, čemu nevěříme nebo co nevyhovuje našim hodnotám.

Doufáme, že se vám u nás bude líbit 🍁
Katka & Honza